رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Tuesday 18 January
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان خبر داد:

نجات فرد مجروح در حادثۀ تصادف بلوار «آیت‌الله صدوقی»

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از نجات فرد مجروح در حادثۀ تصادف یک دستگاه پژو پارس با کامیون در بلوار «آیت‌الله صدوقی» خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، رضا میرزایی افزود: در ساعت ٢١:۴۵ دقیقه پنجم آذرماه، یک مورد تصادف در بلوار «آیت‌الله صدوقی» به سامانۀ ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی کرمان اطلاع داده شد و بلافاصله اکیپ امداد و نجات از ایستگاه شماره «7» به محل حادثه اعزام شد.
وی ادامه داد: در این حادثه، یک دستگاه پژو پارس با یک دستگاه کامیون برخورد کرده بود که سرنشین خودروی پژو در این حادثه به‌شدت مجروح شد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با اشاره به نجات فرد مصدوم از بین آهن‌پاره‌‌های خودرو توسط آتش‌نشانان، یادآور شد: محل وقوع حادثه توسط اکیپ‌های اعزامی، ایمن‌سازی شد و فرد مصدوم به عوامل اورژانس در محل تحویل داده شد .
انفجار همراه با حریق در یک رستوران واقع در خیابان «ابن سینا (غربی)»
میرزایی همچنین از وقوع حادثۀ دیگری در ساعت ١٩ و ۵٠ دقیقه روز گذشته خبر داد و گفت: یک مورد انفجار همراه با حریق در یک رستوران واقع در خیابان «ابن سینا (غربی)» به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی کرمان اعلام شد.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه مصدوم نداشت و با سرعت عمل خوب آتش‌نشانان ایستگاه شماره «1» پس از اطفای آتش، محل حادثه ایمن‌سازی شد.

اخبار مرتبط

نظراتتبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200