رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June
  • یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۲
  • کد خبر : 13330
  • مشاهده : 28 بازدید
  • اخبار » تیتر سوم
  • چاپ خبر : از ظرفیت دریاچه شهربازی شهر کرمان استفاده می‌کنیم
سرپرست هیئت قایقرانی استان کرمان:

از ظرفیت دریاچه شهربازی شهر کرمان استفاده می‌کنیم

سرپرست هیئت قایقرانی استان کرمان گفت: طی تفاهمی که با دکتر مطهری مدیرعامل شهربازی کرمان داشتیم، می‌توانیم از ظرفیت دریاچه این مجموعه برای ارتقا قایقرانی استفاده کنیم.

به گزارش یزدان کرمان، عرفان امیرخسروی در دیدار با روح‌الله مطهری مدیرعامل شهربازی کرمان اظهار داشت: در استان کرمان ظرفیت‌هایی وجود دارد که از آن‌ها باید برای ارتقا سطح قایقرانی و توسعه این ورزش استفاده کنیم.
او‌ افزود: در وهله اول به دنبال شناخت ظرفیت‌های آبی استان هستیم که بتوانیم به نحو احسنت و با توجه به خشکسالی‌های اخیر از آن بهره ببریم.
امیرخسروی با تشکر و سپاس فراوان از مدیرعامل شهربازی کرمان گفت: با در نظرگرفتن مرحله اول کار، دریاچه شهربازی کرمان را برای پیشبرد برنامه‌های قایقرانی مناسب دیدم و نظر کارشناسان نیز همین بود.
او با بیان اینکه در شهرستان‌های رفسنجان، سیرجان، بافت، جيرفت، رابر، بردسیر، بم، کوهبنان و نقاط دیگری از کرمان در نشست‌هایی تخصصی با بهره‌گیری از نظرات کارشناسان ظرفیت‌ها را سنجیده‌ایم، گفت: با توجه به تاکید جناب آقاي پاریزی مديرکل محترم ورزش و جوانان کرمان و آقای سهرابیان ریاست ارزشمند فدراسیون قایقرانی با قدرت پای کار ایستاده‌ایم که این ورزش هیجان‌انگیز را در استان فعال کنیم.
مدیرعامل شهربازی کرمان نیز در ادامه گفت: تمام ظرفیت دریاچه مجموعه را در اختیار هیئت قایقرانی قرار خواهیم داد تا این ورزش هرچه سریع‌تر در استان کرمان مجددا فعال شود.
روح‌الله مطهری با بیان اینکه محیط این دریاچه ۹۸۰ متر است، گفت: دریاچه شهربازی به یکی از چاه‌های شهرداری منطقه ۴ شهر کرمان اتصال دارد و بخشی از آب‌های جمع‌آوری شده حاصل از بارش‌ها نیز در این دریاچه ریخته می‌شود.
او در پایان تاکید کرد: برای همکاری با هیئت‌های ورزشی آمادگی کامل داریم.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.تبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200