رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
  • الخميس ۱۳ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 11 August

به گزارش روابط عمومی هیات نابینایان و کم بینایان استان کرمان مسابقات شطرنج ویژه نابینایان و کم بینایان استان کرمان جام دهه فجر با نام یادواره شهیدان حاج قاسم سلیمانی و محمدعلی الله دادی در سیرجان برگزار گردید

در این رقابت ها که با حضور ورزشکارانی از سراسراستان برگزارشد در گروه اول نابینایان ۱۱ شطرنج باز در پنج دور به روش سوییسی با هم به رقابت پرداختند. که در پایان این مرحله نادر سنجری از کرمان با کسب صدرصد امتیازات مقتدرانه عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، خانم بتول منتظر از کرمان با کسب ۳.۵ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و محمدرضا گلستانی از زرند نیز با کسب سه امتیاز سوم شد.
بانوی برتر این گروه  الهه علی سنجی از رفسنجان و بازیکن برتر زیر ۱۶سال امیرعلی علی بیگی از سیرجان معرفی شدند.
در گروه دوم کم بینایان نیز ۱۸ شطرنج باز در هفت دور به روش سوییسی با هم به رقابت پرداختند که در پایان این مرحله نیز کیارش ایران نژاد نوجوان مستعد سیرجانی با ارائه بازی‌های قابل توجه و کسب ۶ امتیاز عنوان قهرمانی را به‌دست آورد.
امیرحسین احمد یوسفی از کرمان با ۵.۵ امتیاز دوم شد و حسن کامبخش نیز از کرمان با کسب پنج امتیاز مکان سوم جدول رده بندی نهایی را از آن خود کرد.
بانوی برتر این گروه نیز خانم نازنین نورمندی از سیرجان و پدیده مسابقات خانم فاطمه حبیبی از کرمان و بازیکن برتر زیر ۱۶سال هم امیرعلی محی آبادی از سیرجان معرفی شدند.
شایان ذکر است شرکت کنندگان در این رقابتها از شهرستان های سیرجان، کرمان، رفسنجان، رابر، جیرفت، زرند و کهنوج طی دو روز به رقابت پرداختند.

اخبار مرتبط

نظراتتبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200