رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
  • الخميس ۱۳ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 11 August

آیین پایانی مسابقات ورزشی بانوان فرهنگی استان کرمان یادواره شهید “ابراهیم هادی” در مجتمع ورزشی سعادت کرمان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان با بیان این که مسابقات ورزشی بانوان فرهنگی از پنجم تا هشتم تیر ماه جاری در کرمان برگزار شد، افزود: مسابقات بانوان ورزشکار استان در سه رشته والیبال، بدمینتون و تنیس روی میز برگزار شد.

محسن منوچهری نژاد گفت: در رشته والیبال آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان مقام اول، آموزش و پرورش شهرستان سیرجان مقام دوم و آموزش و پرورش ناحیه یک مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کرد.

وی ادامه داد: در رشته تنیس روی میز در بخش تیمی آموزش و پرورش شهرستان زرند مقام اول، اموزش و پرورش شهرستان سیرجان مقام دوم و آموزش و پرورش ناحیه دو و شهرستان رفسنجان به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند و در بخش انفرادی الهه حائری فر از شهرستان رفسنجان مقام اول، شیما مجدزاده از شهرستان سیرجان مقام دوم و عهدیه مومنی از شهرستان زرند به همراه سرور قاسمی میمندی از شهرستان سیرجان به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: در رشته بدمینتون هم در بخش تیمی آموزش و پرورش منطقه کشکوئیه مقام اول، اموزش و پرورش ناحیه دو کرمان مقام دوم تیمی و آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان مقام اول و در بخش انفرادی فاطمه جمشیدی گوهری از آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان مقام اول، سمیه رنجبر از منطقه کشکوئیه مقام دوم و مهشید عطاری از آموزش و پرورش ناحیه 2 کرمان و عصمت شمسی از منطقه کشکوئیه به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

بر پایه این گزارش، در این مراسم همچنین تصویر طراحی شده شهید ابراهیم هادی اثر سارا سالاری دانش آموز دبیرستان شهید رضوانی نژاد ناحیه دو کرمان رونمایی و از سه فرهنگی برگزیده دلنوشته ادبی در خصوص شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابراهیم هادی تجلیل شد.

اخبار مرتبط

نظراتتبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200