رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۶ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Tuesday 23 July
  • دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۵
  • کد خبر : 13489
  • مشاهده : 16 بازدید
  • اخبار » تیتر دوم
  • چاپ خبر : ضرورت و اهمیت اجرای ضوابط ایمنی در پروژه های سرمایه گذاری
در ديدار مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی با مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری ومشارکت های مردمی شهرداری تأکید شد:

ضرورت و اهمیت اجرای ضوابط ایمنی در پروژه های سرمایه گذاری

در ديدار مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ، با مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری ، بر اهمیت اجرای ضوابط ایمنی در پروژه های سرمایه گذاری ، تأکید شد.

به ‌گزارش یزدان کرمان و به نقل از امور ارتباطات و اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، در این نشست، با اشاره به اجرای ضوابط ایمنی در پروژه های سرمایه گذاری در کرمان ، گفت: پیشرفت و ارتقای سطح ایمنی، نیاز جامعۀ امروز به‌خصوص استفاده از ظرفیت‌های سازمان آتش‌نشانی در بهبود سطح ایمنی، راه‌گشا خواهد بود.

ابراهیم بابایی، افزود: در راستای تحقق این مهم و پویایی پروژه های سرمایه گذاری که منفعت آن برای شهر و جامعه است، همۀ توان خود را به‌کار خواهیم گرفت.

وی خاطرنشان کرد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، آمادگی لازم در زمینۀ برگزاری دوره‌های آموزشی برای مجریان و کارکنان پروژه های سرمایه گذاری در جهت ارتقاء سطح ایمنی و پیشگیری از حوادث را دارد.

همچنین در این دیدار مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری نیز بیان کرد: فرایندها در حوزۀ پیشگیری از حوادث با توجه به ماهیت مردمی بودن پروژه های سرمایه گذاری ، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

قاسم بابایی در ادامه افزود : شهرداری کرمان با ایجاد بستر مناسب و تسهیل روند اجرایی و رفع موانع از سرمایه گذاران، ازایده های نوین آنها در این حوزه استقبال می نمایند که این امر از مهمترین دلایل ایجاد انگیزه در سرمایه گذاران پروژه های شهری است.

وی در پایان عنوان کرد : برای ارتقای ایمنی در پروژه های سرمایه گذاری در شهر کرمان ، از تجارب مدیران سازمان آتش‌نشانی استفاده خواهیم کرد .

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.تبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200