رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۱ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 4 December
  • دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۵
  • کد خبر : 9784
  • مشاهده : 6 بازدید
  • اخبار » تیتر سوم
  • چاپ خبر : ساپینتو به خاطر اتفاقات کرمان محروم شد!

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به خاطر اتفاقات دیدار استقلال و مس کرمان رای به محرومیت ریکاردو ساپینتو داد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ساعتی بعد از دیدار استقلال و پیکان حکم خود را درباره اتفاقات دیدار استقلال مقابل مس کرمان در هفته گذشته صادر کرد که مهم‌ترین محرومیت دو جلسه‌ای(یک جلسه تعلیقی) ریکاردو ساپینتو و جریمه نقدی سنگین این مربی پرتغالی است.

حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با تنبیه اعضای تیم مس شروع می‌شود. در این احکام آمده است:

«رضا یوسفی،مربی تیم مس کرمان به دلیل انجام تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی مسابقه از وی رخ داد به یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم خود که مدت تعلیق آن تا پایان فصل می باشد و به پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.
ولی میرزایی، مربی تیم مس کرمان به دلیل رفتار غیر ورزشی به مدت یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم که مدت تعلیق آن تا پایان فصل می باشد و پرداخت ۲۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این حکم از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.
عمار پاکزاد، مربی تیم مس کرمان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی و غیررسمی و رفتار غیر ورزشی و ایجاد درگیری به مدت سه جلسه از همراهی تیم خود که یک جلسه آن تا پایان فصل تعلیق می گردد، محروم شد. وی همچنین به پرداخت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای تجدید نظر است.
همچنین باشگاه مس کرمان به دلیل سوء رفتار تیمی و مسئولیت تضامنی در قبال رفتار عوامل تیم باید ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.»

کمیته انضباطی در ادامه به تخلفات اعضای استقلال اشاره کرده و نوشته است:

«باشگاه استقلال به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار عوامل تیم باید دو میلیارد ریال جریمه نقدی پرداخت کنند. این رای از حیث جریمه قابل تجدیدنظر است.
ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه و تحریک عمومی در هنگام خروج از محوطه زمین مسابقه، به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم _که یک جلسه آن تا پایان فصل تعلیق می گردد_ محروم و به پرداخت ۲ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.
بهزاد غلامپور، مربی تیم استقلال به دلیل بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی و رفتار غیر ورزشی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.»

کمیته انضباطی تاکید کرده که این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است و محرومیت‌ها در استیناف جای اعتراض ندارد.

گفتنی است؛ ساپینتو در شرایطی به خاطر اتفاقات بازی با مس کرمان محروم شده که در نشست خبری بعد از بازی امروز با پیکان هم الفاظی توهین‌آمیز را به کار برد و به همین خاطر کمیته انضباطی از او خواسته ظرف 48 ساعت توضیحات خود را کتبا ارسال کند.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.تبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200