رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June
  • دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۳:۰۰
  • کد خبر : 13338
  • مشاهده : 32 بازدید
  • اخبار » تیتر سوم
  • چاپ خبر : بازدید سرپرست هیئت قایقرانی استان کرمان و رئیس اداره ورزش و جوانان از سد بافت

سرپرست هیئت قایقرانی استان کرمان با همراهی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافت و سرپرست جدید هیئت قایقرانی این سهرستان، مدیر سد بافت و رئیس هیئت بازی‌های روستایی و عشایری بافت از سد بافت بازدید کردند.

به گزارش یزدان؛ عرفان امیرخسروی سرپرست هیئت قایقرانی استان کرمان امروز از سد بافت برای اجرای برنامه‌های این ورزش بازدید کرد.
او که با همراهی پوریا جلالی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافت، مجید سلطانی‌نژاد سرپرست جدید هیئت قایقرانی این شهرستان و رضا علیخانی رئیس هیئت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی بافت از سد بازدید می‌کرد با مهرابی رئیس سد بافت نیز دیدار کرد.
سرپرست هیئت قایقرانی استان کرمان در این بازدید گفت: امیدواریم شرایطی ایجاد شود تا فضا برای تمرین و برگزاری مسابقات قایقرانی در سدها فراهم شود.
امیرخسروی افزود: رئیس فدراسیون قایقرانی نیز درخواست‌های مکرری از وزارت محترم نیرو مبنی بر اینکه اجازه فعالیت به قایقرانان دهند، داشته‌اند و بارها عنوان کرده‌اند که ورزش قایقرانی؛ قایق موتوری، تزریق روغن و بنزین به آب و آلوده کردن آب نیست و حقیقتا قایقرانی یعنی توان خود فرد برای به حرکت درآوردن قایق.
او اضافه کرد: از آقای دکتر جلالی رئیس اداره ورزش و جوانان بافت قدردانی می‌کنم که همکاری تام با هیئت قایقرانی داشته‌اند و حتی به ما اعلام کردند از استخر بافت می‌توانیم برای تمرین استفاده کنیم.
سرپرست هیئت قایقرانی استان کرمان در ادامه توضیح داد: آقای دکتر پاریزی مدیرکل ورزش استان کرمان، حامی و پشتیبان قایقرانی استان هستند و با حمایت ایشان با قدرت پیش می‌رویم تا برای این ورزش، راهگشایی کنیم.
امیرخسروی در پایان گفت: شهرستان بافت سد آهوییه را نیز دارد و از ظرفیت این سد هم برای توسعه ورزش قایقرانی بهره خواهیم برد.
برپایه این گزارش؛ سد شهرستان بافت، سدی خاکی در ۴ کیلومتری شمال شرقی شهر بافت است. گنجایش دریاچه این سد ۴۰ میلیون مترمکعب است.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.تبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200