رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • الإثنين ۶ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 15 April
  • دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۸
  • کد خبر : 11753
  • مشاهده : 79 بازدید
  • اخبار » تیتر سوم
  • چاپ خبر : اجاره خانه نقلی کرمان چقدر بودجه می‌خواهد؟

اگر به دنبال واحد دیگری در بلوار شیراز بوستان هستید می‌توانید یک خانه نقلی ۶۰ متری که یک اتاق خواب دارد را با پول پیش ۵۰ میلیونی و اجاره ۵ میلیون تومانی در بلوار شیراز بوستان کرایه کنید.

به گزارش یزدان کرمان و به نقل از اقتصادآنلاین، اگر قصد اجاره یک خانه نقلی در کرمان را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه ۴۰ تا ۶۵ متری در کرمان با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای اجاره نیازمند هستید.
اگر قصد اجاره یک واحد نقلی در الله آباد را دارید، یک واحد ۴۰ متری ۸ ساله که یک اتاق خواب دارد را با رهن ۲۰ میلیونی و اجاره ۳ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در بلوار شیراز بوستان هستید می‌توانید یک خانه نقلی ۶۰ متری که یک اتاق خواب دارد را با پول پیش ۵۰ میلیونی و اجاره ۵ میلیون تومانی در بلوار شیراز بوستان کرایه کنید.

اگر واحدی در خیابان زریسف مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۶۵ متری است و یک اتاق خواب دارد را با رهن ۴۰ میلیون و اجاره ۳ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی در خیابان زریسف برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در خیابان شیروانی با متراژ ۵۰ متر در حالی که ۱۲ سال از ساخت آن گذشته باشد را با پول پیش ۴۰ میلیونی و اجاره ۳ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در شهرک مطهری به دنبال خانه نقلی هستید باز یک واحد با متراژ ۶۰ متر که دو اتاق خواب و انباری، آسانسور دارد را با پول پیش ۴۰ میلیون و اجاره ۴ میلیون تومانی در شهرک مطهری کرایه کنید.

اگر به دنبال خانه نقلی در شهرک باهنر هستید، باز یک واحد با متراژ ۵۰ متر و ۱۷ ساله که یک اتاق خواب دارد را با رهن ۳۰ میلیون و اجاره ۵ میلیون تومانی در شهرک باهنر برای اجاره قیمت گذاری شده است.

شرف‌آباد، روستایی است از توابع بخش مرکزی شهرستان اگر قصد اجاره خانه نقلی در شرف آباد را دارید، یک واحد با متراژ ۶۰ متر که یک اتاق خواب و ۲ ساله است را با پول پیش ۱۲۵ میلیون و اجاره ۲ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی در شرف آباد کرایه کنید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه نقلی در کرمان به دست خواهید آورد.

اجاره خانه نقلی کرمان چقدر بودجه می‌خواهد؟

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.تبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200