رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه 8 آذر 1400
  • الإثنين ۲۳ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 29 November
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:

میز خدمت از الزامات مهم در هر نظام اداری است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه “کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم” گفت: میز خدمت از الزامات مهم در هر نظام اداری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب گفت: میز خدمت خدماتی مهم به ارباب رجوع ارائه می کند و درخواست ها و مطالباتش را پیگیری می کند که بایستی در هر نظام اداری مورد توجه قرار گیرد و به سامان باشد.

وی افزود: میز خدمت معمولا به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقای رضایت مندی آنان از عملکرد دستگاه های اجرایی وااطلاع رسانی شفاف در مورد هر یک از خدمات ارائه شده راه اندازی می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: در میز خدمت الکترونیکی و میز خدمت حضوری مراحل گردش کار، مستندات مورد نیاز، قوانین و مقررات، سوالات متداول، مدت زمان انجام خدمت، هزینه های مورد نیاز برای دریافت خدمت، رویه ارائه شکایت و پیگیری و مسئول اصلی ارائه خدمت مشخص است.

اسکندری نسب تاکید کرد: در خصوص شناسایی گلوگاه های فساد بایستی دقت لازم در همه واحدها صورت گیرد، نباید شاهد صدور ابلاغ های صوری در آموزش و پرورش باشیم و باید با همکاری آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق در زمان جذب نیرو هم عدالت محوری در راس کار باشد.

بر پایه این گزارش جلسه “کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم” با حضور اعضا در سالن کنفرانس شهید جعفری اداره کل برگزار شد .

اخبار مرتبط

نظراتتبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200