رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۶ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Friday 24 September

به گزارش روابط عمومی هيات اسكواش استان كرمان، سرپرست هيات اسكواش استان کرمان با مدیر عامل و موسس شركت بتن سازان دیدار کردند.

«علی ايلاقي» سرپرست هیات اسکواش استان کرمان، «وحید کریم زاده» معاونت توسعه و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان و «سینا رئیس‌زاده» سرپرست دبیری هیات اسکواش استان کرمان با مهندس «محمدحسین انجم‌ شعاع» مدیر عامل شرکت بتن سازان شهر کرمان دیدار کردند.
در این دیدار یک برنامه شش ماهه برای هیات اسکواش ارائه و قرار شد بازدیدی از سالن‌های هیات انجام شود و مهندس «انجم شعاع» به عنوان عضو هیات رئیسه این هیات اعلام کرد با حمایت شرکت یک تیم بانوان به عنوان تیم بتن سازان در لیگ کشوری شرکت کند.
در ادامه «سینا رئیس زاده» در مورد ورزش اسکواش و زیر مجموعه این هیات گزارشی ارائه داد و «علی ایلاقی» سرپرست هیات هم نیز در مورد برنامه‌های آینده و امکاناتی که در اختیار هیات می‌باشد توضیحاتی داد.
مهندس «انجم شعاع» ضمن قول همکاری و حمایت مالی از هیات اسکواش، افزود: تا جایی که امکان پذیر است در کنار این هیات هستیم و این امر را جزو مسئولیت اجتماعی خود می‌دانم و ورزش یکی از راه‌های پیشگیری جوانان از سمت و سوی اعتیاد و مواد مخدر است و یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توان جوانان سالمی ‌را به جامعه تحویل داد ورزش کردن است و باعث افتخارم است که در این راستا قدم بردارم و افتخار می‌کنم که بتوانم به ورزش جامعه استان خدمت کنم و درخواست برای حضور یک تیم بانوان در لیگ کشور را در هیات مدیره شرکت بتن سازان و سیمان ممتازان مطرح می‌کنم تا با نظر نهایی اعضای هیات مدیره بتوانیم حامی تیم‌های ‌اسکواش استان کرمان باشیم.
در پایان از طرف هیات به رسم یادبود تصویر مقام معظم رهبری و شهید سردار سلیمانی تقدیم مهندس «محمدحسین انجم شعاع» گردید.

اخبار مرتبطتبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200