رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
  • الخميس ۱۳ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 11 August
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:

کسب پنج رتبه برتر توسط دانش آموزان کرمانی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: دانش آموزان دختر و پسر استان موفق به کسب پنج رتبه برتر کشوری در مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان حجت‌الاسلام والمسلمین سید اصغر سادات حسینی با اعلام این خبر افزود: دانش آموز کرمانی « زینب علیپور» از شهرستان انار موفق به کسب رتبه اول مسابقات کشوری در رشته قرائت تحقیق پایه دوازدهم شد.

وی از کسب رتبه چهارم این دوره از مسابقات توسط دانش آموز رفسنجانی « عارفه سنگیان» در رشته قرائت تحقیق قرآن مجید پایه دهم خبر داد.

سادات حسینی گفت: زهرا شریعتی دیگر دانش آموز رفسنجانی موفق به کسب رتبه پنجم قرائت ترتیل قرآن در دوره متوسطه اول شد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به کسب رتبه چهارم این دوره از مسابقات توسط « ریحانه فرزین» از شهرستان شهربابک در رشته حفظ عمومی قرائت قرآن مجید در رشته حفظ عمومی پایه یازدهم از کسب رتبه سوم مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در رشته قرائت تحقیق قرآن مجید در پایه هفتم خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید اصغر سادات حسینی در مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور بر اساس دستورالعمل از رشته پنج نفر به عنوان منتخب معرفی می شوند.

بر پایه این گزارش: مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور از سوم تا هشتم مرداد ماه جاری در تبریز برگزار شد.

آیین استقبال از این دانش آموزان برگزیده کرمانی با حضور جمعی از اولیا، دانش آموزان و مسئولان در ایستگاه راه آهن کرمان برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظراتتبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200