رفتن به بالا

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
  • الخميس ۱۳ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 11 August

استاندار کرمان به همراه مدیر کل آموزش و پرورش استان از حوزه های برگزاری آزمون کنکور سراسری در دانشگاه پیام نور و الزهرا بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان رضا رضایی مدیر کل آموزش و پرورش استان در حاشیه این بازدید گفت: کنکور ۱۴۰۱ با رقابت ۵۷ هزار و ۴۸ داوطلب در ۴ نوبت صبح از ۸ تا ۱۱ تیر در سراسر استان کرمان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه آزمون گروه آزمایشی هنر صبح چهارشنبه ۸ تیرماه در سراسر استان برگزار شد افزود: داوطلبان صبح پنج‌شنبه ۹ تیرماه در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و انسانی؛ صبح جمعه ۱۰ تیرماه در گروه آزمایشی علوم تجربی و صبح شنبه ۱۱ تیرماه گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در ۲۰ شهرستان در سراسر استان کرمان به رقابت خواهند پرداخت.

رضایی گفت: کنکور سراسری در شهرستان کرمان با رقابت ۱۷ هزار و ۷۵ داوطلب که از این تعداد ۱۰ هزار و ۹۳۸ نفر زن و ۶ هزار و ۱۳۷ نفر مرد هستند، در ۵۸ حوزه شامل: دانشگاه‌های شهید باهنرکرمان با حضور ۵ هزار و ۵۹۳ داوطلب، دانشگاه شهید حاج قاسم سلیمانی (آزاد اسلامی) با حضور ۳۰۰ داوطلب، دانشگاه پیام نور با حضور هزار و ۴۵۶ داوطلب، آموزش و پرورش با حضور ۲ هزار و ۶۱۷ داوطلب، دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید چمران با حضور ۵ هزار و ۴۷۹ داوطلب و آموزشکده حضرت فاطمه (س) با حضور هزار و ۶۳۰ داوطلب در حال برگزاری است.

بر پایه این گزارش: استاندار کرمان به همراه مدیر کل آموزش و پرورش استان از حوزه های برگزاری آزمون کنکور سراسری در دانشگاه پیام نور و الزهرا بازدید کرد.

اخبار مرتبط

نظراتتبلیغات کوچک

تبلیغات 300 در 200